Ważne informacje:

 

 1. Warunkiem rezerwacji jest wpłata 25% zadatku. Pozostałą należność należy uregulować gotówką lub przelewem najpóźniej w dniu przyjazdu, na miejscu.
 2. Podany w momencie rezerwacji termin jest wiążący dla obu stron. W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym terminie, wpłata nie jest zwracana.
 3. W sezonie głównym pobyt od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli. W pozostałych terminach, do pobytu krótszego niż 10 noclegów doliczona jest jednorazowo kwota 200 zł (za końcowe sprzątanie). W takim przypadku, zadatek wynosi 50% wartości pobytu.
 4. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. W momencie zwolnienia apartamentu należy zwolnić miejsce parkingowe. Nie ma możliwości pozostania wymeldowanych Gości w innym apartamencie ośrodka (np. u znajomych).
 5. Obiekt nie dysponuje zapleczem dla Gości przyjeżdżających przed godziną 16.00.
 6. Bezpłatnie udostępniane są: łóżeczka i leżaczki niemowlęce, wanienki do kąpieli, krzesełka do karmienia. Konieczne jest zgłoszenie chęci korzystania ze sprzętu przy rezerwacji apartamentu. Zgłoszenie w późniejszym terminie nie gwarantuje dostępności.
 7. Dostawki na antresoli ze względu bezpieczeństwa ( wejście po drabince ) możliwe są od wieku 12+
 8. Nieodpłatnie udostępnione są również: ręczniki ( 1 zestaw na pobyt ), odkurzacz, pralkę, zmywarkę, ekspres do kawy i sprzęt plażowy. Zapewniamy tzw. zestaw startowy ( kawa, kapsułki do zmywarki, saszetki do prania ). Potrzebne przybory można zakupić w pobliskim sklepie.
 9. Dla każdego apartamentu, na terenie posesji, przewidziane jest miejsce na maksymalnie dwa samochody.
 10. Opłata klimatyczna doliczana jest zgodnie ze stawką obowiązującą w gminie.
 11. Udostępniamy Państwu bezpłatne Wi-Fi w całym obiekcie.
 12. W okresie od kwietnia do października przebywają u nas rodziny z małymi dziećmi. Z tego powodu prosimy naszych Gości o zachowanie nieprzeszkadzające odpoczynkowi małych i dużych wczasowiczów. Dotyczy to zarówno nocy jak i dnia. W wypadku zbyt głośnego zachowania (głośna muzyka, głośna biesiada itp.) zastrzegamy sobie prawo do interwencji. Prosimy o przestrzeganie ciszy nocnej w godzinach 23-6 rano. Zastrzeżenie to nie dotyczy okresu sylwestrowego..
 13. W okresie od kwietnia do października przebywają u nas rodziny z małymi dziećmi. Z tego powodu prosimy naszych Gości o zachowanie nieprzeszkadzające odpoczynkowi małych i dużych wczasowiczów. Dotyczy to zarówno nocy jak i dnia. W wypadku zbyt głośnego zachowania (głośna muzyka, głośna biesiada itp.) zastrzegamy sobie prawo do interwencji. Zastrzeżenie to nie dotyczy okresu sylwestrowego..
 14. Pobyt osób niezameldowanych wymaga wcześniejszego zgłoszenia w administracji. Łączna ilość osób przebywających w apartamencie nie może przekroczyć ilości przewidzianej dla danego apartamentu. Maksymalna długość wizyty może wynosić 2 godziny, bez możliwości korzystania z mediów (np. natrysk, aneks kuchenny, parking). Dłuższy pobyt jest możliwy tylko w wypadku wolnych miejsc w apartamencie i wymaga meldunku oraz wniesieni opłaty za pobyt. Na biesiady, grillowanie i spożywanie alkoholu prosimy zapraszać swoich znajomych POZA  TEREN naszego ośrodka. Nie przewidujemy odstępstw od tej zasady, dlatego prosimy o dokładne przemyślenie decyzji przed dokonaniem rezerwacji.
 15. Na terenie ośrodka obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
 16. Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.